Skip to content Skip to footer

Şişme Tente ve Havuz Tentesi

PVC branda malzemesinin 4 popüler kullanımı

PVC Brandalarımız, eşyalarınızı hasardan korumak için doğal koşullar ve su geçirmez malzeme kalitesine sahiptir. Dayanıklı, az maliyetli ve çok yönlüdür, işte en yaygın kullanımlardan bazıları; şişme branda, havuz brandası için PVC branda.

PVC branda kumaş, ağır hizmet tipi kullanım için endüstriyel sınıftır. Su geçirmezdir ve yüksek aşınma ve yırtılma mukavemetine sahiptir. Yağ, asit, ısı ve küfe karşı etkilidir. Endüstriyel, tarım, ulaşım, acil barınma, tıbbi sağlık tedavisi ve diğer günlük bakım uygulamaları için idealdir.

Brandalar, üretim ve yaşamın tüm alanlarında insanları ve nesneleri koruyarak dış hava faktörlerinin (şiddetli rüzgarlar, şiddetli yağmur, güneş ışığı ve diğer beklenmedik doğal koşullardan kaynaklanan hasarlar dahil) neden olduğu hasarı azaltır. Farklı kullanımlar için özel malzemeler mevcuttur, bu nedenle en iyi etkiye sahip olmak için özel malzemeler seçin.

Şişme Tente

PVC brandalarımız şişme, iki kat PVC kaplamalı sağlam polyesterden yapılmıştır. Çeşitli şişme ürünlerin üretimi için uygundur.

Örneğin, şişme botlar, şişme kaleler, şişme oyuncaklar, su trambolini, futbol sahaları, şişme deniz cankurtaran botu, voleybol sahaları, atlama kalesi gibi birçok farklı şişme ürün türü için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Neden Kaya Brandalarını Tercih Etmeliyim ?

 • Birinci Neden; Kaya Branda Hammaddelerinin yüksek mukavemeti, aşınmaya dayanıklı, yırtılmaya karşı dayanıklı, iyi rüzgar direnci ve uzun servis ömrüne sahip olmasıdır.
 • Su, Isı ve hava sızdırmazlığı, hidrolize karşı direnç, su sızıntısı olmaması ikinci en büyük tercih nedenlerindendir.
 • Güçlü hava direnci, yüksek ve düşük sıcaklık direnci, UV direnci, küf tutmaması da bu nedenler arasında sayılabilir.
 • Renklerin yüksek kalitede kullanımı ile uzun ömürlüdür ve yıllar boyunca dayanır.
 • Güvenlik kazalarını etkili bir şekilde önleyebilen güçlü alev geciktirici özelliğinden dolayı, olası bir tehdite karşı ürünlerinizi ve sizi korur.
 • Kokusuz, tozsuz, insan vücuduna zararsızdır.
 • Temizlemesi, saklaması,taşıması ve geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmesi doğa dostu ve uzun süreli kullanımı sağlar.
Havuz Tentesi

Havuz keyfiniz, kışın ve sonbaharın gelmesi ile son bulsa bile, havuzunuzun zarar görmemesi için Kaya Havuz Kapatıcı Brandalar mevcut. PVC branda havuzu, havuzunuzu böceklerden ve ağaçlardan dökülen yaprak, dal gibi şeylerden korumak için kullanılan su geçirmez bir örtüdür. Kaya Plastik’in geniş ürün yelpazesi ile havuzunuz için PVC brandanın boyutu ve rengi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Havuza düşebilecek yapraklar, toz, dallar, böcekler keyfinizi kaçırmasın. Branda ile havuzunuzu kapatın, tertemiz bir kullanım için güneşin yeniden ısıtmasını bekleyin.

Temizlikte zamandan tasarruf etmek ve güçlüklerden kaçınmak için, kullanılmadığında havuzu kapatmayı seçmenizi öneririz. Bir havuz kapağını özelleştirmekle karşılaştırıldığında, bir PVC branda havuzu daha ucuz ve daha kolay temin edilebilen bir kapak malzemesidir. Aynı amaca ulaşabilir. Metal halkalar ve elastik kordonlar ile yerinde tutulur.

Kaya ürünü ile havuzunuzu kapadığınızda,
 • Kanvas branda ile karşılaştırıldığında, PVC branda daha iyi bir desteğe sahiptir ve stabilitesi zamanla etkilenmeyecektir.
 • Su geçirmez. Dışarıdaki suyun havuza girmesine izin vermez.
 • Aside dayanıklı, böylece yağmur suyunun zararlı etkisi hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Kaplamanın her iki tarafı da güneşte ayrışmasını ve bozulmasını önler.
 • Mükemmel çatlak direncine sahiptir.
 • Kurulumu ve saklaması kolaydır, hafiftir. Herkes tarafından uygulanabilir.

Havuz ölçülerinize göre en uygun brandayı Kaya ile iletişime geçerek direk fabrikamızdan alabilirsiniz. Böylece fiyat ve kalite performansı sizi doğru karara yönlendirir.