Skip to content Skip to footer

Kaya Ürünlerinin Kalitesini Duruşu Belirler

Kalitesi ile Zor Koşullara Meydan Okuyan Ürünler Üretiyoruz.

1979 yılından beri üretim yapan fabrikamız 25.000m² kapalı üretim tesisine sahiptir.

Fabrikamız teknik bilgi ve günümüz teknolojisinin birleşmesi ile ortaya çıkan kalite sayesinde yıllık 40.000.000m²’den fazla uluslararası standartlara uygun PVC branda üretim kapasitesi ile sektörün en büyük üreticisi ünvanına sahiptir. 80’den fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemizin sektördeki en büyük ihracatçı firması pozisyonunu korumaktadır.

kurumsal 1
ÜRÜNLERİMİZ

Çözümün Üreticisiyiz.

45 Yıldır, Otomotiv, Endüstri, Tarım, Oyun Parkurları, Kış Bahçeleri ve çok daha fazla alanda doğanın süprizlerinden etkilenmeyen brandalar üretiyoruz.

arka
ön

Yaşanacak Alanlarda Kaya Branda & Plastik İmzası var

Tır Brandasında, fuar alanlarına, yüksek kapasiteli çadırlardan, tanıtım amaçlı brandalara kadar, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz üretimlerimizde yaşamı kolaylaştırmayı esas aldık.

Doğal Koşullardan Etkilenmeden Modern Yaşamı Kolaylaştırıyoruz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Çözümler Branda

1979`dan beri süre gelen tecrübe ve birikimle oluşmuş geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, modern makine teknolojisine paralel olarak uzman kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Avrupa başta olmak üzere Asya, Ortadoğu ülkelerine ürünlerimizi her geçen yıl artan miktarlarda ihraç etmekteyiz.

Personelimiz, şirket içi, şirket dışı eğitim programları , seminerler ile bilgiler tazelenmekte, güncel teknolojik gelişmeler takip edilmektedir. Her türlü bilgi ve ürün bilgisayar desteklidir.

Ürünlerimizi dünya standartlarına uygun, yüksek kalitede ürettiğimizi gösteren sertifikalarımız. TSE

Sıkça Sorulan Sorular

PVC brandamız genellikle büyük boyutta projeler için kullanılmaktadır. Halı saha kaplama, Tır, kamyon gibi araçların kasalarının kapatılmasında kullanılmaktadır. 2000D kumaş olarak 12×12 dokumaya sahiptir. Baskıya uygun, Mat, Parlak, tek taraf LAC, çift taraf LAC, Yanmaz, Antistatik, Mantar önleyici, UV geçirmez, çeşitli renk ve özellikler müşteri isteğine göre eklenebilmektedir.

PVC brandamız genellikle büyük boyutta Tır, kamyon gibi araçların kasalarının kapatılmasında kullanılmaktadır. 2000D kumaş olarak 12×12 dokumaya sahiptir. Baskıya uygun, Mat, Parlak, tek taraf LAC, çift taraf LAC, Yanmaz, Antistatik, Mantar önleyici, UV geçirmez, çeşitli renk ve özellikler müşteri isteğine göre eklenebilmektedir.

Üretimini yaptığımız PVC şeffaf mika genel olarak çadırlarda, kış bahçesinde, çantalarda, ayakkabılarda, masa örtüsü, soğuk oda kapısı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Kalınlıkları müşteri isteğine göre 0,30 mm ve 3 mm arasında belirli kalınlıklarda üretilebilmektedir. İsteğe göre beyaz, mavi, mor ve bazı fosforlu renkte üretilebilmektedir.

sıkça sorulan sorular
Ülke
8080+

İhracatmızla Brandalarımız Dünya’nın her yerinde.

Fabrikamız
8080808080

Metrekare Kapalı Tesisimiz 

insana ve çevreye duyarlıyız

Kalite ve Müşteri
Odaklıyız

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

İnsana ve Çevreye Duyarlıyız

PVC branda üretim kapasitemiz ile sektörün en büyük tedarikçisi ünvanına sahibiz. 120’den fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemizin sektördeki en büyük ihracatçı firması pozisyonunu koruyoruz.

  • Doğa Dostu
  • Ekonomik ve Hızlı
  • Gelişime Açık