Skip to content Skip to footer

Tente & Branda Seçimi Nasıl Yapılır?

Her mekanın kendine özgü özellikleri vardır. Mekanın renk uyumunu göz önünde bulundurarak branda seçimi ile estetik bir görüntüyü yakalayabilirsiniz. Branda ve Tenteler birçok ihtiyaca göre yapılmasına karşın, renk uyumu ve kullanılan yerde kontrası sağlamak önemlidir. Kaya Plastik & Brandanın kendi renk kartelasından renk seçerek, kullanım alanınıza en uygun brandayı tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz size renk, ölçü ve doku seçiminde yardımcı olacak, ihtiyacınıza en uygun branda ve tenteyi seçmenizi sağlayacaktır. 45 Yıldır işi uzmanına bırakan müşterilerimizin ticaretini kolaylaştıran firmamız dünyanın her noktasına teslimat yapabilmektedir. Tente branda renk seçiminde birkaç faktörü göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ticari markanızla uyumlu renkleri seçmeniz önemlidir. Markanızın renkleriyle uyumlu olacak branda ve tente renkleri tercih etmeniz, marka kimliğinizi güçlendirebilir. Tente brandanın kullanılacağı ortam ve amacı da düşünmek önemlidir. Örneğin, reklam amacıyla kullanılacaksak dikkat çekici renkler tercih edebilirsiniz. Cafe ve Restorantınız da tente kullanımı olacaksa, mekan konseptinize uyumlu olacak renkler seçmelisiniz. Branda ve Tenteler elbette renklerden ibaret değildir. Kalitesi, dokusu ve dayanıklılığı çok önemlidir. Kaya Branda ve Tente rengini kullanacağınız mekan veya diğer unsurlarla uyumlu hale getirmek veya kontrast oluşturmak isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek tüm taleplerinizi iletebilirsiniz. Sitemizde yer alan renk kartelasına da bakabilirsiniz.  Uyumlu renkler kullanarak ortama uyum sağlanabilirken, kontrast renklerle dikkat çekici bir tasarım elde edebilirsiniz. Satış yaptığınız hedef kitlenizin renk tercihlerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Müşterilerinizin beğeneceği renkleri seçmek, onların ilgisini çekmeye yardımcı olacaktır.

Tente brandanızın sürekli maruz kalacağı hava koşullarını da düşünmeniz önemlidir. Güneş ışığına maruz kaldığında solmayan dayanıklı renkler tercih etmelisiniz. Tasarım trendlerimizi takip ederek, mevcut moda ve mekanınıza uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Kaya Branda size brandanızın modern ve güncel halini mail ile iletebilir. Müşteri iletişim formumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.