Skip to content Skip to footer

PVC Afiş Nedir?

PVC afiş, PVC vinil, hammaddesi plastikten yapılmış bir tür baskı malzemesidir. İç ve dış mekan reklamcılığı için yaygın olarak kullanılmaktadır. PVC levha, polivinillendirilmiş (PVC) malzemeden yapılan bir tür reklam malzemesidir. PVC, okunma ve dayanıklılık nedeniyle geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılan bir plastik malzemedir. PVC afişler, genellikle dış mekan reklam ve tanıtım sistemleri için kullanılır.

Kaya Plastik & Branda’da ne tür PVC afişler mevcut?

Birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için birçok PVC afiş türü vardır. Kaya ürünleri arasından seçim yapabilir ve ihtiyacınız olan branda türünü Fabrikamızdan sipariş verebilirsiniz.

Aydınlatmalı Afiş Nedir ?

PVC ön aydınlatmalı (ön aydınlatmalı) afiş, iç veya dış mekan reklam ekranı için bir tür kaplamalı veya lamine PVC filmdir. Optimum ön aydınlatma için tasarlanmıştır. Dört çeşit yüzey mevcuttur. Mat, parlak, yarı parlak ve yarı mat yüzeylerdir. Solvent, Eco-Solvent, UV & Latex baskı ile uyumludur.

Ön aydınlatmalı afiş malzemesi yüksek güçlü iplik ve esnek PVC içerir. Anti-UV, uzun ömürlü canlı grafiklerle su geçirmezdir. Artık reklam panolarında, teşhir standlarında, rollup afişlerinde veya geniş formatlı reklam panolarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Arkadan aydınlatmalı (arka aydınlatmalı) afiş, Ticaret Fuarları veya herhangi bir büyük iç veya dış mekan toplantısı gibi reklam ekranı için yaygın olarak kullanılan bir tür yarı saydam ve esnek baskı filmidir. Ana ışık kaynağı afişin arkasında saklıdır. Işığın görüntüyü daha dikkate çekici hale getirmesi amaçlanır. Işık kaynağınızı alan, estetik veya güvenlik nedenleriyle arkanıza gizlemek istediğinizde harika çalışır.

Kaya ile üretilen PVC afişler, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı, neme dayanıklı, çevre dostu ve su geçirmezdir. İç ve dış reklam panoları, sergi standı dekorasyonu, bina duvar resimleri, otobüs durakları ve mağaza içi vitrinleri dahil olmak üzere her mekan için ideal bir seçimdir.

Mağazalar genellikle ürünleri veya özel tekliflerini duyurmak amacıyla dış cephelerde PVC filmler kullanabilirler. Bu afişler, geçen okuyucuların dikkatini çekiyor ve potansiyel olarak mesaj iletmek için etkili bir araç olabilir.

Konserler, fuarlar, spor etkinlikleri ve diğer etkinlikler için tanıtım amaçlı PVC afişler mevcuttur. Bu afişler, etkinliği duyurmak ve dağıtmaları çekmek için kullanılır.

İnşaat projeleri veya emlak satışları için kullanılan büyük panolar genellikle PVC ile yapılır. Bu panolar, projenin tanıtılması, özelleştirilmiş bilgi verilmesi veya inşaat açıklaması için kullanılabilir.

PVC levhalar, dayanıklı ve hava koşullarına karşı dayanıklılıkları nedeniyle genellikle dış mekan kullanımı için uygundur. Ayrıca renk stabilitesi ve baskı kalitesi açısından etkili bir reklam aracı olarak tercih edilebilirler

Blockout banner, iç ve dış mekan posterleri için bir tür birinci sınıf kaplama malzemesidir. Yazdırılabilir (bir veya iki taraflı), reklam afişleri için %100 opaktır. Yüksek güçlü iplik ve esnek PVC’den yapılmıştır, bloke afiş malzemesinin kendisi dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı, yangına dayanıklı ve esnektir. Parlak/Mat yüzeyler mevcuttur.

PVC afişlerin kullanılabileceği sıcaklık aralığı nedir?

Uygulanabilir sıcaklık aralığı: minimum sıcaklık -20 derecedir ve maksimum sıcaklık sınırlı değildir.

PVC maddesi uzun ömürlüdür ve yıllarca dayanabilir. Afişinizin kullanım ömrü beklentisi, uygulanan konum, kurulum, çevre, iklim, bakım ve diğer faktörler gibi çeşitli öğelere bağlı olabilir.

PVC afiş türleri, dış mekan reklam ve duyuru panolarında sıklıkla kullanılır. Kaya ürünleri veya hizmetleri hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak ve ticaretinizi bir üst seviyeye taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.