Skip to content Skip to footer

Neden PVC Branda Tercih Etmeliyim ?

Branda çeşitli hava koşullarından, doğanı sürprizlerinden , kirlilikten ve tozdan korur. Çoklu açık hava etkinlikleri ve binalar için koruma sağlar. Ayrıca acil durumlarda barınak olarak kullanılır.

İlk Branda 1932’de yapıldı ve son birkaç on yılda brandalar en yaygın kullanılan plastik türlerinden biri haline geldi. Çok yönlü ve daha az maliyetli olmasından dolayı her sektör ve kullanım alanı için tercih edilmeye başlandı. Kaya Plastik & Branda olarak brandaların kullanım alanları, avantajları ve özellikleri hakkında bilgi vermek isteriz.

Brandanın malzeme bileşimi nedir?

PVC Brandalar tür su geçirmez kaplama malzemesidir. İki yaprak polivinil film ve aralarında bir parça scrim’den oluşur. Buz, pamuk, naylon, polyester, fiberglas veya bir karışımdan yapılabilir. Kaya Plastik 45 yıldır Türkiye’nin önde gelen branda üreticilerindendir.Hizmet verdiği pekçok sektör ve çok amaçlı branda kullanım ürünleri ile şimdi dünyanın en çok tercih edilen branda markası olma yolunda ilerlemektedir.

PVC tentelerin avantajları nelerdir?

Düşük Maliyet Avantajına Sahiptir.

Aynı uygulama için diğer alternatiflerle karşılaştırıldığında branda hem uzun ömürlü oluşu hem de taşınabilir oluşu açısından düşük maliyetli bir seçenektir. PVC brandalar güçlü, dayanıklı ve uygun fiyatlıdır. Olası bir mekan değişikliğinde kurulumu ve sökümü kolaydır, taşınabilir olma özelliği ile de bir çatı yaptırmaya göre çok daha fazla avantaja sahiptir.

Koruma ve Dayanıklılık

PVC brandalar en yaygın koruyucu kullanımlar için mükemmeldir. Bir su yalıtım planının geliştirilmesi gereken inşaatta PVC branda bu proje için en uygun malzemelerden biridir. Bazı yaygın uygulamalardan bazıları ise şunlardır: kirişlerin imalatı, yapıların korunması ve su yalıtımı, yardımcı malzeme ve aletlerin kaplanması vb. inşaatın yanı sıra tarım, hayvancılık, bitki koruma vb.gibi sektörlerde çokça tercih edilmektedir.

PVC filmlerin tokluğu ve alev almayı önleyen maddelerle kaplanmış yüzey, UV koruma kaplaması ve su geçirmez kaplaması, PVC brandaları daha dayanıklı hale getirir. Malzeme bileşimi, zaman testine dayanan güçlü özelliklerine katkıda bulunur.

Kullanımı kolaydır taşınabilir

Kurulumu oldukça basittir,  brandalarla yolculuk sırasında kolayca geçici barınaklar inşa edebilirsiniz. Çadır olarak kullanabilirsiniz ve profesyonel teknikler ve iş tecrübesi gerektirmez.

Düşük Bakımlı kendi kendini temizleme özelliği

PVC brandalar kendi kendini temizleyebilir, bu nedenle parlak kalmalarını istiyorsanız, tek yapmanız gereken brandayı basit bir temizleyici ve su ile temizlemektir.

Saklaması kolaydır

PVC brandalar çok esnektir. Kullanılmadıklarında saklamak için katlayabilir veya rulo haline getirebilirsiniz. Ayrıca, çok az yer kaplarlar ve saklaması ve taşıması kolaydır. Toplandığında sadece küçük bir yer kaplarken, beklediğinizden daha geniş bir alanı kaplayabilir. Hafif özelliği, daha fazla tercih edilmesini sağlar. Kurulumu, taşımayı ve saklamayı kolaylaştırır.

Mükemmel hava koşullarına dayanıklı performans

Yağmur veya karla karşılaşırken geçici konaklama yerleri inşa etmek için kullanılabilir ve gerekmediğinde kolayca çıkarılabilir. Ayrıca, gerektiğinde bahçenizdeki dış mekan bitkilerini korumak için de kullanılabilirsiniz.

Yeniden kullanılabilir

Çok yönlü işlevleri nedeniyle, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde birkaç farklı kullanım arasında değiştirilebilir. Tipik olarak bir ürün birden fazla ihtiyacı karşılayabilir ve yer değişikliği ile ilgili mekansal sorunları çözmeye yardımcı olabilir.

Çok yönlü kullanım alanları ile muhteşem koruma

Kullanım alanları arasında ulaşım, tarımsal koruma, sağlık tıbbi tedavi kullanımı, endüstriyel inşaat, çadır, etkinlik, oyun alanları,büyük stadyumlar, büyük- ölçekli açık hava sporları faaliyetleri, bitki ve hayvan koruma, acil barınaklar, günlük kullanım, kamp kullanımı, diğer endüstriyel kullanım gibi açık alan mekanların her tür organizasyonu için kullanılabilir.

Kaya PVC brandalar günlük hayatımızda yaygın olarak nerede kullanılıyor?

Kaya Plastik & Branda’nın geniş kullanım yelpazesi kamp, sera, inşaat projeleri, balıkçılık, açık hava garajları, çatı, kamyon/römork/palet örtüsü, yan perde, oyun alanında yağmur ve güneş ışığı barınağı, ordu çadırları, tenteler, afişler, şişme ürünler, havuz gibi yerleri kapsar. Açık hava etkinlikleri, inşaat projeleri, depolama sistemleri de buna dahildir.

Firmamızın ürün yelpazesi ve kalitesi hakkında bilgi almak ve branda kullanımınız için uygun maliyetli teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaya Branda çeşitlerimiz ve özellikleri

Fiyatlandırma politikamız

Minimum sipariş miktarlarımız

Teslimat sürelerimiz

Ödeme koşulları

ürün kataloglarımız ve referans projelerimizi de sizinle paylaşabiliriz.