Değerli Müşterilerimiz ve Değerli Çalışanlarımız

Sektörün kurucusu ve lider şirketi Kaya Plastik yıllardır sürdürdüğü kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki lider konumunu iç ve dış piyasada daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir.33 yıllık firma geçmişi , sürekli büyüyen ve genişleyen yapısı Kaya Plastik firmasına duyulan güvenin ve müşteri memnuyetinin bir sonucudur.

Hammadde girişi ile başlayan kalite kontrolü, üretim aşamalarında devam etmekte ve nihai mamul ambalajına kadar özenle sürdürülmektedir. Bunun dışında müşterilerimizin özel üretim talepleri analiz ve numune çalışmaları da yapılarak hızla sonuçlandırılmaktadır.

1979`dan beri süre gelen tecrübe ve birikimle oluşmuş geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, modern makine teknolojisine paralel olarak uzman kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Avrupa başta olmak üzere Asya, Ortadoğu ülkelerine ürünlerimizi her geçen yıl artan miktarlarda ihraç etmekteyiz. Personelimiz ,şirket içi, şirket dışı eğitim programları , seminerler ile bilgiler tazelenmekte, güncel teknolojik gelişmeler takip edilmektedir. Her türlü bilgi ve ürün bilgisayar desteklidir.

Ayrıca insan sağlığı ve çevreye zararlı olabilecek atıklar için gerekli önlemler ciddiyetle alınmıştır.

Hizmet verdiğimiz küçük ,büyük tüm şirketlere bize duydukları güven ve destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Yeni hedeflerimizle sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunmaya devam etmeyi diliyoruz.

Mehmet Kaya
Genel Müdür